Aktualności

Nowości w ofercie!

 

Ekologiczne, wydajne i skuteczne sprzątanie z EKO DOM

Mamy przyjemność poinformować, iż w Greenland Technologia EM dobiegły końca prace rozwojowe oraz wdrożenie do produkcji ekologicznych środków czystości z linii EKO DOM. Nowe produkty charakteryzują się świetnymi właściwościami myjącymi i odświeżającymi, jednocześnie nie przyczyniając się do zanieczyszczania środowiska.

Oddajemy w Wasze ręce skuteczne produkty, które doskonale sprawdzą się w każdym domu. Żywe płyny: do mycia powierzchni, do mycia naczyń, oraz do odświeżania powietrza to wydajne, naturalne i bezpieczne artykuły, które sprostają Państwa wymaganiom.

BIO błysk, żywy płyn do mycia naczyń

bio błysk, żywy płyn do mycia naczyń - obrazek

Biologiczny środek do mycia naczyń o świeżym zapachu yuzu (japoński cytrus). Wyprodukowany z udziałem żywych szczepów bakterii probiotycznych i olejków eterycznych. Służy do ręcznego mycia naczyń, sztućców, szklanek i kieliszków, garnków i patelni. Cechuje się wysoką siłą usuwania tłuszczu, pozostawiając naczynia błyszczące i bez smug.

Wspomaga proces rozkładu ścieków. Produkt idealny dla właścicieli przydomowych oczyszczalni ścieków.

 

Button Kup teraz

 

BIO czystość, żywy płyn uniwersalny do mycia powierzchni

bio czystość, żywy płyn uniwersalny do mycia powierzchni - obrazek

Biologiczny środek do utrzymywania czystości o delikatnym zapachu limonki, mandarynki i bazylii. Wyprodukowany z udziałem żywych szczepów bakterii probiotycznych i olejków eterycznych. Służy do mycia płytek, blatów i podłóg.

Wspomaga proces rozkładu ścieków. Produkt idealny dla właścicieli przydomowych oczyszczalni ścieków.

Zasiedla otoczenie żywą i pożyteczną mikroflorą, biologiczne oczyszcza i dezynfekuje, usuwa nieprzyjemne zapachy, ogranicza rozwój szkodliwych mikroorganizmów i roztoczy. Tworzy w pomieszczeniach klimat pozytywnej energii i odświeżenia.

 

Button Kup teraz

 

BIO świeżość, żywy płyn do odświeżania powietrza

bio świeżość, żywy płyn do odświeżania powietrza - obrazek

Biologiczny środek do odświeżania powietrza o delikatnym zapachu fiołków, bzu lub gruszki i frezji. Wyprodukowany z udziałem żywych szczepów bakterii probiotycznych i olejków eterycznych. BIO świeżość jest preparatem, który neutralizuje przykre zapachy, jednocześnie wprowadzając do pomieszczenia przyjemne nuty zapachowe.

Zasiedla otoczenie żywą i pożyteczną mikroflorą, biologiczne oczyszcza i dezynfekuje, usuwa nieprzyjemne zapachy, ogranicza rozwój szkodliwych mikroorganizmów i roztoczy.

Wyjątkowy atomizer zapewnia równomierną i efektywną aplikację odświeżacza w każdej pozycji.

 

Button Kup teraz

 

POWRÓT