Aktualności

Podróże kształcą - program wymiany studenckiej w Greenland Technologia EM.

 

program wymiany studenckiej w Greenland - fot 1program wymiany studenckiej w Greenland - fot 2

 

Podróże kształcą. Wśród wielu przykładów, mogących stanowić dowód na zasadność tego twierdzenia, są podróże związane z wymianą studencką. Jest to dobry sposób na połączenie nauki z możliwością pogłębienia zawodowych umiejętności.

Naszą firmę odwiedził niespodziewany gość z Ekwadoru. Vadim spędził z nami kilka pracowitych miesięcy podczas praktyk studenckich 10 lat temu, poznając tajniki Technologii EM.

Było to możliwe dzięki programowi wymiany studentów Earth University na Kostaryce.

 

Program nauczania Earth University jest akredytowany przez Kostarykański System Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (SINAES) i jest certyfikowany regionalnie przez Iberoamerykańską Sieć Agencji Akredytacyjnych (RIACES).

Misja Uniwersytetu:

Przygotowywać przywódców o wartościach etycznych, aby przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju i budować dostatnie i sprawiedliwe społeczeństwo.

Wizja Uniwersytetu:

Nasze działania są ukierunkowane na misję, aby złagodzić ubóstwo, promować sprawiedliwość społeczną i budować przyszłość, w której nasze społeczności osiągają zrównoważony i wspólny dobrobyt.

Wartości Uniwersytetu:

Rozwój człowieka, doskonałość akademicka, zachowanie etyczne, zrównoważony rozwój, świadomość społeczna, poszukiwanie wiedzy i ochrona różnorodności biologicznej.

 

 

POWRÓT