Aktualności

Polska premiera książki Samodzielnie ku zdrowiu!

Jak zmienić sposób myślenia aby żyć długo i w dobrej kondycji?

Wszyscy znamy powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest utrzymywanie zdrowej diety i stylu życia, które decydują o długości oraz jakości naszego życia. Wiemy, że zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna pozwalają zapobiegać chorobom, jednak często nie możemy się powstrzymać przez jedzeniem niezdrowej żywności i zaniedbujemy aktywność fizyczną. Zmiana naszych zachowań nie jest łatwa, ponieważ zazwyczaj wymaga zmiany nawyków, pielęgnowanych przez długi okres życia. Niełatwo jest z nimi walczyć. Szczęśliwie dla nas, istnieje szereg metod, które mogą w tym pomóc.

smodzielnie ku zdrowiu - książka

 

Samodzielnie ku zdrowiu – ta książka zmieni twoje spojrzenie na zdrowie. Zamiast martwić się o to, co będzie, jak zachorujesz, zmień swój styl życia tak, aby nie zapaść na żadną chorobę.

„Książka ta rzeczowo i koherentnie opisuje znaczenie EM dla naszego zdrowia i jest wspaniałym wkładem w przeprowadzaną rewolucję zdrowotną opartą na poczuciu odpowiedzialności każdego z nas za własne zdrowie. Chciałbym, żeby jak najwięcej osób z niej skorzystało.”

TERUO  HIGA

Profesor Uniwersytetu Meio, Przewodniczący Instytutu Międzynarodowych Badań nad Technologią EM, profesor honorowy Uniwersytetu Ryūkyū.

"Może się to wydać oczywiste, ale nasze ciało  i  krew  kształtują  się  wyłącznie dzięki temu, co jemy. A zatem dobre pożywienie przyczyni się do rozwoju silnego ciała. Jedząc zaś złej jakości produkty, będziemy mieli słabe ciało.

Chciałbym  tu  przytoczyć  pytanie, które  kiedyś  pewien  amerykański  lekarz zadał mojemu koledze: Wy, Japończycy, jesteście dziwnym narodem. Płacicie mnóstwo pieniędzy za badania, żeby wam znaleźli chorobę. Jak już ją znajdą, płacicie mnóstwo pieniędzy za leczenie. To dlaczego nie wydajecie prawie nic, żeby na tę chorobę nie zapaść?"

fragment z rozdziału 4

 

Button Kup teraz

 

POWRÓT