Aktualności

Zaproszenie na Konferencję.

BIORĘ UDZIAŁ

 

Greenland Technologia EM ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję poświęconą tematowi dobroczynnego działania Efektywnych Mikroorganizmów w życiu, zdrowiu i medycynie.

Naszym Gościem Specjalnym będzie dr n. med. Yoshimi Tanaka (Japonia), neurochirurg, ceniony specjalista i popularyzator terapii naturalnych w medycynie.

 

Konferencja odbędzie się 21 maja 2017 (niedziela), od godziny 15.00 w Sali Warszawskiej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (IV piętro).

Wykład dr n. med. Yoshimi Tanaki będzie tłumaczony na język polski.

Po wykładzie zapraszamy do Sali Gagarina na poczęstunek i dyskusję.

 

WSTĘP WOLNY

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy Państwa o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w terminie do 18 maja:

Telefon: 81 888 53 25, 512 03 80 99

e-mail: biuro@emgreen.pl

Dr n. med. Yoshimi Tanaka – doktor nauk medycznych, absolwent Wydziału Medycyny Uniwersytetu Tokai w Tokio. Swoją pracę doktorską poświęcił zagadnieniom związanym z chorobami nowotworowymi mózgu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy neurochirurga, a także lekarza medycyny ratunkowej. Aktualnie zajmuje się biogerontologią – nauką badającą przyczyny biologicznego starzenia się organizmu ludzkiego, oraz poszukiwaniem metod opóźniania procesu starzenia. Jest cenionym specjalistą i popularyzatorem terapii naturalnych. Wyniki swoich badań prezentował na licznych konferencjach naukowych i wykładach, w artykułach oraz publikacjach książkowych. Najważniejsza z nich to „Siła osobistej odpowiedzialności za zdrowie”.

Niespodzianki dla uczestników Konferencj

Wagashi to tradycyjne japońskie słodycze, wykonane z ciasta ryżowego, pasty ze słodkiej fasoli, oraz owoców.

Takie pyszności przygotowaliśmy dla uczestników naszej Konferencji 21 maja.

Każdy uczestnik otrzyma również zestawy upominkowe, w których znajdziemy znane i sprawdzone produkty produkcji Greenland Technologia EM: EM Ogród, EM White Refresh i Żywe Mydło.

POWRÓT